Yapı Kredi Mobil | Playcard

Yapı Kredi Mobil

Yapı Kredi Mobil

Yepyeni tasarımı ve özellikleri ile Yapı Kredi Mobil, her an her yerde bankanı yanı başına getiriyor!

  • Yapı Kredi Mobil ile hesapların ilgili bilgileri görüntüleyebilir, EFT ve Havale işlemlerini dilediğin yer ve zamanda yapabilirsin.
  • Play kartın ile ilgili tüm harcamalarını görebilir, kredi kartı borcunu ödeyebilirsin.
  • 500’den fazla kuruma faturalarını ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsin.
  • Telefonuna TL yükleyebilir, Hızlı Cep fonksiyonu ile Turkcell hazır kart TL otomatik yükleme talimatı verebilirsin.
  • Play’e özel mobil online kampanyaları takip edebilir, mobil avantajlar dünyasından faydalanabilirsin.

Mobil şubeden yapabileceğin tüm işlem listesini görmek için tıkla.

Bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden, hızla ve güvenle gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil'i hemen indirebilirsin!Göz - ID ile Giriş

Göz – ID ile, benzersiz göz yapını sisteme tanımlatarak, şifreni hatırlamasan bile Yapı Kredi Mobil’e güvenli bir şekilde şifresiz giriş yapabilirsin.

Detaylı bilgi için tıkla.

Mobil Ödeme

Yapı Kredi'den Mobil Ödeme!

Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Cüzdan ile alışverişlerinde cep telefonunu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsin.

Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Uygulamayı İndirin

Google Play’den uygulamayı indirin ve cep telefonunuzun ayarlar bölümünden NFC’yi aktif hale getirin.

Öncelikli Kartınızı Seçin

Yapı Kredi Mobil ile mobil ödeme yapmak için, uygulama içerisindeki Kartlarım menüsü altında yer alan mobil ödeme menüsünden kartınızı mobil ödemeye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

YA DA

Yapı Kredi Cüzdan ile mobil ödeme yapmak için, Yapı Kredi Cüzdan içerisindeki mobil ödeme menüsünden kartınızı mobil ödemeye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

Telefonunuzu POS'a yaklaştırarak ödemenizi tamamlayın

Üstelik ödeme sırasında uygulamaya giriş yapmanıza gerek olmadan, cep telefonunu uyandırarak (cep telefonunun herhangi bir tuşuna basarak) POS’a yaklaştırmanız yeterli.

90 TL’ye kadar olan işlemlerinizde şifre girmeden, 90 TL ve üzeri işlemlerinizde ise POS’tan şifre girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

ATM’ye Dokunmadan Para Çekme

Kartın yanında yok ve ATM’den para mı çekmen gerekiyor? Artık hiç sorun değil; Yapı Kredi Mobill’den istediğin zaman QR Kod ile Para Çek özelliğini kullanarak, ATM ekranındaki QR kodu telefonunun kamerasına okutarak paranı hızlıca çekebilirsin.

Detaylı bilgi için tıkla.

Mobil Şube Nasıl Yüklenir ?

iPhone, iPad, Android, Blackberry, Windows Phone ve Android Tablet cihazlarına özel hazırlanmış Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamamızı aşağıdaki alternatiflerden birini seçerek hemen cihazına indirebilirsin.

Applestore / Google Playstore

Cihazının tarayıcısından yukle.yapikredi.com adresini ziyaret ederek cihazına uygun mobil bankacılık uygulamamızı anında yükleyebilirsin.

Mobil yazıp 4454’e SMS atarak

QR KOD ile

Yandaki QR kodu cihazındaki QR kod okuyucusu ile okutarak cihazına uygun mobil bankacılık uygulamamızı anında yükleyebilirsin.Nasıl Şifre Alınır

Nerede olursan ol internet şubesi şifresi almak çok kolay! Üstelik internet şubesi için almış olduğun şifreyi Yapı Kredi Mobil’de de kullanabilirsin.

Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden kolayca internet/mobil şube için şifreni alabilirsin. Bilgilerini girdikten sonra, şifre belirleme ekranında internet ve mobil şubeye girişte kullanacağın kullanıcı kodun gösterilecek. Şifreni belirledikten sonra kullanıcı kodun ve şifrenle internet/mobil şubeyi hemen kullanmaya başlayabilirsin. Kullanıcı kodunu unutursan T.C. kimlik numaranla da giriş yapabilirsin.Soruların ve Destek İçin

Yapı Kredi Mobil hakkındaki Sıkça Sorulan Sorulara ve cevaplarına ulaşmak için tıkla.

Aradığın cevabı bulamadıysan 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak 7/24 destek alabilirsin.