Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerini kontrol edebilir, alışverişlerinin ödemesini cep telefonunuzdan hızlıca yapabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Yapı Kredi Cüzdan ile Türkiye’de bulunan alışveriş noktaları ve AVM’leri, AVM’ler içerisindeki mağazaları, bu mağazalardaki World’e özel kampanya ve sınırsız fırsatı görüntüleyebilir ve sana özel tekliflerden anlık bildirimlerle haberdar olabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartının limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerini görüntüleyebilirsin.

Alışverişlerinin ödemesini cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Üstelik, yapacağın 50 TL altı işlemlerde şifre girmene gerek kalmaz.

Yapı Kredi Cüzdan ile Neler Yapılır?

  • Anasayfa bölümünde kredi kartlarının limit durumununu, sana özel tasarlanan Yapı Kredi kampanyalarını ve favori markalarını görüntüleyebilir, sana en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsin.
  • Kartlarım bölümü sayesinde tüm asıl, ek ve sanal kartlarının limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsin. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinin detaylarını görüntüleyebilirsin.
  • Alışveriş bölümü ile sana en yakın lokasyonlardaki alışveriş noktalarını bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
  • Kampanyalar bölümü sayesinde kartına özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğin markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsin. Yalnızca sana özel tasarlanmış Yapı Kredi kampanyalarından faydalanabilirsin.
  • Mobil Ödeme bölümü ile NFC özelliği olan, 4.4 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla alışverişlerini cep telefonundan yapabilirsin. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarını mobil ödemeye açman, cep telefonunun NFC özelliğini aktif hale getirmen yeterli.
  • Ödemeni gerçekleştirmek için tek yapman gereken, telefonunu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 50 TL altı işlemlerini şifreye gerek kalmadan, 50 TL ve üzeri işlemlerini ise, POS cihazından kart şifreni girerek tamamlayabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan Nasıl Yüklenir?

iPhone ya da Android cihazınıza özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamamızı, cihazınızın internet tarayıcısından yukle.yapikredi.com/cuzdan adresini ziyaret ederek ya da cihazınızdan yandaki QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz.