Yapı Kredi Cüzdan - Öğrenci Kredi Kartı | Playcard

Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan

Bankacılık teknolojisini değiştiren Yapı Kredi Cüzdan'a Stevie Awards'tan 2 ödül!

  • Fayda ve hizmet dalında Bronz Stevie
  • Alışveriş dalında Gümüş Stevie

Visa Türkiye Konferansı Vizyonist 2017'den başarı ödülü ile döndük!

  • En fazla mobil ödeme işlem adedi ile Visa Mobil Ödeme Başarı Ödülü'ne layık görüldük.

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerini kontrol edebilir, alışverişlerinin ödemesini cep telefonunuzdan hızlıca yapabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Yapı Kredi Cüzdan ile Türkiye’de bulunan alışveriş noktaları ve AVM’leri, AVM’ler içerisindeki mağazaları, bu mağazalardaki World’e özel kampanya ve sınırsız fırsatı görüntüleyebilir ve sana özel tekliflerden anlık bildirimlerle haberdar olabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartının limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerini görüntüleyebilirsin.

Alışverişlerinin ödemesini cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Üstelik 90 TL ve altı işlemlerde şifre girmenize gerek kalmaz.

Yapı Kredi Cüzdan ile Neler Yapılır?
  • Anasayfa bölümünde kredi kartlarının limit durumununu, sana özel tasarlanan Yapı Kredi kampanyalarını ve favori markalarını görüntüleyebilir, sana en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsin.
  • Kartlarım bölümü sayesinde tüm asıl, ek ve sanal kartlarının limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsin. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinin detaylarını görüntüleyebilirsin.
  • Alışveriş bölümü ile sana en yakın lokasyonlardaki alışveriş noktalarını bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
  • Kampanyalar bölümü sayesinde kartına özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğin markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsin. Yalnızca sana özel tasarlanmış Yapı Kredi kampanyalarından faydalanabilirsin.
  • Mobil Ödeme bölümü ile NFC özelliği olan, 4.4 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla alışverişlerini cep telefonundan yapabilirsin. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarını mobil ödemeye açman, cep telefonunun NFC özelliğini aktif hale getirmen yeterli.
  • Ödemeni gerçekleştirmek için tek yapman gereken, telefonunu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemlerinizi ise, POS cihazından kart şifreni girerek tamamlayabilirsin.
Yapı Kredi Cüzdan ile Nasıl Mobil Ödeme Yapılır?

Cep telefonundan ödeme yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Uygulamayı İndir

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını Google Play’den indirdikten sonra cep telefonunun ayarlar bölümünden NFC’yi aktif hale getir.

Öncelikli Kartını Seç

Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapmak istediğin kartını mobil ödemeye aç ve öncelikli kart olarak belirle.

Telefonunuzu POS'a yaklaştırarak ödemenizi tamamlayın

Ödeme sırasında Yapı Kredi Cüzdan’a giriş yapmana gerek olmadan, cep telefonunu uyandırarak (cep telefonunun herhangi bir tuşuna basarak) POS’a yaklaştırman yeterli.

90 TL ve altındaki işlemlerini şifreye gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemlerini ise, POS'tan şifre girerek tamamlayabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan Nasıl Yüklenir?

Bankacılıkta teknolojinin geldiği son nokta: Yapı Kredi Cüzdan!

Yapı Kredi Cüzdan ile World'ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerini kontrol edebilir, Mobil Ödeme özelliği ile temassız POS kullanan üye iş yerlerinde alışveriş sırasında cep telefonundan hızlıca ödeme yapabilirsin.

Yapı Kredi Cüzdan'ı indirmek için hemen tıkla!