Play Bankacılık Fırsatları | Playcard

Play Bankacılık Fırsatları

Play Bankacılık Fırsatları

Play kredi kartı ya da Play TLcard sahibiysen ve 18-24 yaş arasındaysan sana özel bankacılık fırsatları ile;

Hesap işletim ücreti ödemen gerekmez.

Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapacağın EFT ve Havalelere ücret ödemezsin.

Hesabına gönderilen havalelerden, döviz havaleleri dahil ücret alınmaz.

Düzenli Harçlık ile her zaman paran olacak, planlarını iptal etmek zorunda kalmayacaksın. Düzenli harçlık ile hesabındaki para hiç bitmez! Hesabındaki para azaldığında, velinin hesabından senin hesabına otomatik olarak para transferi yapılır ve hesabındaki para belirlenen miktarın altına düşmez. Velinle birlikte en yakın Yapı Kredi şubesine gelerek Düzenli Harçlık'ı kullanmaya başlayabilirsin.

Kira, harç ödeme, telefon faturası gibi ödemelerini hesabından gerçekleştirebilir, faturaların için Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil’den otomatik ödeme talimatı verebilirsin.

Play kartını Yapı Kredi'deki vadesiz hesabına bağlatarak, dönem borcunun tamamının veya ödenmesi gereken asgari tutarın her ay son ödeme tarihinde hesabından otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsin. Son ödeme tarihinde hesapta yeterli tutarın bulundurulması yeterlidir.

Otomatik Ödeme Talimatı'nı, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden verebilirsin.

Cep telefonuna TL yüklemek çok kolay! Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone faturasız hat sahibiysen, TL yüklemek için Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone mağazalarına gitmene gerek olmadan, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi aracılığıyla anında ve kolayca hattına TL yüklemesi yapabilirsin.

* Play sahipleri başka bir bankacılık paketine üye olmaları durumunda, "Play Bankacılık Fırsatları"ndan yararlanamazlar.

* Geç EFT işlemi için herhangi bir ücret muafiyeti uygulanmamaktadır, "Play Bankacılık Fırsatları" kapsamında değildir.

*Play Bankacılık Fırsatları’ndan yararlanan müşterilerin hesaplarına, başka hesaplardan yapılan virman/ havalelerden masraf alınmamaktadır. Şubeden nakit yapılan havalelerden masraf alınmaktadır.